Web dizajn

Web dizajn a tvorba webstránok - Miss Marketing

Chcete webstránku? Paráda. Chcete webstránku, ktorá

  • Pracuje na modernom redakčnom systéme, ktorý je super jednoduchý na administráciu.
  • responzívny dizajn, čiže sa vhodne zobrazuje aj na tabletoch či mobiloch.* (vysvetlenie a pár slov nižšie)
  • Je optimalizovaná pre vyhľadávače, t.j. tá magická skratka SEO, ktorá znamená to, že vaša stránka je čo najlepšie nastavená tak, aby vás našiel potenciálny zákazník.
  • Plní svoj účel – je nastavená tak, aby návštevníka viedla k tomu, k čomu chcete – ku predaju, kontaktovaní, vzdeláva a informuje.
  • Je nastavená pre maximálne využitie vhodných online marketingových aktivít podľa vašich možností.

Áno, áno, áno, presne takú chcem!

Vyberte si jeden zo 3 Miss Webdizajnov, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a cieľom.

  1. Miss Prezenčná webstránka – jednoduchá reprezentatívna firemná webka, osobný blog… – ideál pre začiatok, na rozbehnutie a “okukanie”, čo to vlastne znamená a zahŕňa “byť online”
  2. Miss Špičková webstránka – vymakaná webová stránka s marketingovou optimalizáciou, pre tých, ktorí vedia, že s webom treba pracovať a majú na to časopriestor.
  3. Miss Eshop – internetový obchod, eshop pre e-firmy či doplnok pre kamenné predajne

Je na vás, ktorý typ web stránky či ktoré funkcie webu si vyberiete, no môžete si byť istí, že dostanete najlepšie možné odporúčania pre vašu stránku – Miss Webstránka je ako Miss dieťa a bolo by blbé ho vypustiť do sveta bez ruky. 

Čo to stojí a ako dlho to trvá?

Miss Marketing - marketing, web dizajn, grafika skills

Miss orientačné ceny pre webstránky sú od 300 € a vyššie. Pokiaľ chcete vedieť, koľko vás to bude skutočne stáť a ako dlho to bude trvať, dajte si to naceniť. Jednoduchšie ako premýšľať nad tým, koľko by to mohlo asi tak cca približne odhadom pravdepodobne orientačne stáť.

Chcem si dať naceniť web

Hľadáte niečo iné, čo sa týka webu a webdizajnu?

*Responzívny webdizajn

Responzívny dizajn webstránok znamená to, že dizajn webstránky sa upraví podľa toho, na akom zariadení webstránku pozeráte. Či na počítači, na tablete alebo na mobile, stránka je čitateľná, prehľadná, prispôsobená veľkosti a plní svoj účel (predávať, informovať, etc.).

Dnes podľa mňa, úplne bežná vec, asi ako, že keď si kúpite telefónne číslo, môžete z neho aj telefonovať. Web dizajn, ktorý nie je responzívny, je to isté, ako keby ste si kúpili mlieko po záruke. To len tak na margo nových web stránok, ktoré vyzerajú a správajú sa ako z 90-tych rokov.

  • Sleduješ Miss Marketing na Facebooku?